Siparişiniz Onaylandı Mı?

Önce mağazanın ürüne onay verip vermediğini kontrol edin.

-Mağaza henüz onaylamadıysa ürün ‘Yeni Sipariş’ durumunda,onaylandıysa ‘Onaylandı’ durumunda görünür.

HAYIR,ONAYLANMADI

-Eğer onaylanmadıysa aldığınız ürünü iptal edebilirsiniz. Hesabım>Siparişler sayfasından iptal et butonuna basın. Para iadeniz,sipariş iptal edildikten sonra ortalama 3 iş günü içerisinde yapılır.

EVET,ONAYLANDI

-Mağaza ürünü onayladıktan sonra kargoya vermiş olabileceği için iptal talep edebilirsiniz. Hesabım>Mevcut sipariş sayfasında İptal Et butonuna basıp talebinizi mağazaya iletin.

-Mağaza ürünü kargoya vermediyse iptal talebini onaylar. Eğer ürün kargoya verildiyse iptal talebini reddeder.

-İptal talebiniz onaylandıktan 3 iş günü içinde para iadesi yapılır.

 

Ürünlerimizde (Satıcı tarafından hatalı,bozuk,çizik gibi durumlar) haricinde iade söz konusu değildir. Ancak mağazamızdan başka bir ürünle değişim yapabilirsiniz.

-Siparişiniz kargolandıktan sonra ‘Hesabım’ bölümünden kargo takip bilgilerine ulaşabilir ve kargonun takibini yapabilirsiniz.

-Giriş ekranındaki ‘Şifremi unuttum’ linkini tıklayın. Açılan sayfada kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girerek yeni şifre belirleme linkini e-posta adresinize gönderebiliriz

İadeniz Gelmedenalın ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılacak ve hesabınıza bakiyeniz yüklenecektir.İade tutarınızın altında verilen siparişler de değişim sağlanmamaktadır.Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı ya da üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır.

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır.

– Ödemelerinizi sadece kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz.

Ürün satın alması sırasında birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapamazsınız.Farklı kredi kartlarıyla tek bir ödeme yapılamaz.